Najbliższe wydarzenie w przyszłym roku (datę podamy wkrótce)

Zacznijmy od "Dlaczego"..


Naszą misją jest wspieranie przedsiębiorczości kobiet.


Uwielbiamy rozwój osobisty, pracowitość oraz wartościowe kontakty.


Projekt „Kobieta w biznesie” powstał w 2016 roku, od tego czasu uczestniczyło w nim ponad 4 500 kobiet na terenie całej Polski.Co Cię czeka podczas wydarzenia?

 • Środowisko ambitnych, przedsiębiorczych, wiedzących do czego zmierzają kobiet.
 • Pozytywna atmosfera w miejscu pełnym luksusu i najwyższej jakości (Crystal Palace to najnowocześniejsza i najbardziej elegancka sala bankietowa w Krakowie).
 • Wartościowy czas spędzony z dużą dawką motywacji do dalszego działania.
 • Inspirujące rozmowy, które przeradzają się w długotrwałe przyjaźnie lub owocne biznesowe kontrakty.

Program wydarzenia pojawi się wkrótce 

Prelegentki:

Aneta Wątor

Pomysłodawca i organizatorka wydarzeń Kobieta w biznesie od 2016 roku. Praktyk i trener metodologii kaizen. Przedsiębiorcza Polka, na co dzień związana z branżą deweloperską. Prokurent LV Development. Autorka książek. Znana z pełnych energii wystąpień publicznych. Ambasadorka marki Nivea, przy kampanii Nivea Hydra Skin Effect -Uwolnij swój wewnętrzny potencjał. W mediach społecznościowych w niezwykle interesujący sposób dzieli się energią, wiedzą i świadomością życia. Wiedzę o Kaizen i Lean czerpała między innymi ze studiów MBA, studiów podyplomowych Kaizen na KAIZEN Institute Polska oraz Instytucie Organizacji Systemów Produkcyjnych Wydział Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej, oraz licznych szkoleń i wdrożeń obu metod w fabrykach produkcyjnych.

Sylwia Kupiec

Właścicielka agencji social media Shine On Agency , która z dużym powodzeniem pomaga swoim klientom lśnić w sieci, a konkretnie w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest czy Twitter. Jest również konsultantką marketingu online i szkoleniowcem. Edukuje i pokazuje przedsiębiorcom, jak za pomocą mediów społecznościowych mogą stworzyć niepowtarzalny wizerunek swojej firmy lub marki, zwiększyć sprzedaż jej produktów lub usług i zbudować wokół niej lojalną społeczność. Jest współautorką jednej z najgłośniejszych akcji wiralowych w Polsce, której efektem było zebranie 6 tysięcy zdjęć od ludzi ze wszystkich kontynentów na świecie, wsparcie celebrytów, sławnych sportowców i polityków, przeszło 50 wywiadów i wystąpień w mediach tradycyjnych, takich jak gazety, radio i telewizja, a w tym w „Dzień Dobry TVN” , czy „Główne Wydanie Wiadomości”.

Zdobądź wiedzę i motywację do pracy na własny sukces. Zainspiruj się do dalszego działania. Spędź miło czas w gronie ambitnych i przedsiębiorczych kobiet.

Zdecydowana? Kup bilet teraz (ilość biletów ograniczona):

CENA WZROŚNIE ZA:

Bilet NORMAL

W cenie otrzymujesz:

 • udział w całym wydarzeniu
 • przerwy kawowe
 • miejsce w sektorze BASIC
 • profesjonalne zdjęcia biznesowe 

*Zastrzegamy sobie prawo do selekcji uczestniczek.

Bilet VIP

W cenie otrzymujesz:

 • benefity podane w bilecie Basic oraz:
 • miejsce VIP podczas wydarzenia 09.06.2022
 • Dodatkowe spotkanie: Piątek 10.06 godz. 19:30 - KOLACJA VIP MASTERMIND dla Uczestniczek z biletem VIP. Kolacja dla Uczestniczek VIP odbędzie się dzień później, podczas osobnego eventu VIP (w piątek 10.06.2022 o godz. 19:30 ) Kameralna kolacja z rozmowami "nie tylko biznesowymi". Chcesz nawiązać współpracę z prelegentkami? Poznać je bliżej? Ta opcja jest dla Ciebie.

*Zastrzegamy sobie prawo do selekcji uczestniczek.

Czujesz, że jesteś jedną z nas? Daj się poznać, zainwestuj czas w wartościowe relacje. Czekamy na TAKIE Kobiety!

Co zyskasz?

Kobieta w Biznesie to jedyne wydarzenie w Polsce, tylko dla kobiet, na którym otrzymasz szansę nawiązania korzystnych relacji biznesowych i inspiracji do rozwinięcia biznesu.

 • Wiedzę!

  Dzięki niej szybciej zwiększysz swoje zyski i osiągniesz zamierzone cele!

 • Ambitne Znajomości

  Poznaj ODPOWIEDNICH ludzi z którymi możesz współpracować!

 • Motywację do działania

  Odbierz solidnego kopniaka energetycznego!


Dołącz do wydarzenia na Facebooku:

Wydarzenie FB KRAKÓW

Opinie

Spotkania Kobieta w Biznesie są pełne inspiracji, wiedzy i pozytywnej energii. Przyciągają wspaniale uczestniczki, przez co networking jest wartościowy. Dzięki profesjonalnej organizacji wszystko dopięte jest na ostatni guzik. Serdecznie polecam!

Monika Sroczyńska
Monika Sroczyńska

Było pięknie, było wspaniale, było uroczyście. Te spotkania są bardzo wartościowe. Przyszło bardzo wiele kobiet, dużo było radości, świętowania życia. Zapraszam na kolejne spotkania, naprawdę warto. Trzeba wpisać daty w kalendarz i po prostu się stawić. Ja mam takie powiedzenie: "jedyne co masz w życiu do zrobienia to się stawić, więc staw się na to spotkanie."

Ewa Foley
Ewa Foley Ceniona promotorka pozytywnego życia, charyzmatyczny trener rozwoju osobistego.

Spotkania Kobieta w biznesie to świetne miejsce, gdzie można poznać inspirujące osobowości oraz wspaniale spędzić czas. Liczne osiągnięcia i widoczne kroki w rozwoju, jakie stawia główna prowadząca spotkania potwierdzają, że wiedza, którą przekazuje innym ma swoje odzwierciedlenie w praktyce. Zdecydowanie polecam te spotkania wszystkim kobietom, które szukają rozwoju i inspiracji.

Zofia Krokiewicz
Zofia Krokiewicz

Podczas networkingowo-biznesowych spotkań, Kobieta w Biznesie, jest miejsce na przedstawienie  siebie i swojej działalności na forum jak i na wysłuchanie interesujących, konkretnych prelekcji oraz rozmów z kobietami przedsiębiorczymi, które chętnie dzielą się swoim doświadczeniem biznesowym Jest też przestrzeń na rozmowy kuluarowe. Wszystkie spotkania przebiegają w przyjaznej i luźnej atmosferze.  Zdecydowanie zachęcam do przyjścia na kolejne spotkanie Kobieta w Biznesie, które odbędzie się w Twoim mieście!

Beata Promaszek
Beata Promaszek

Do tej pory, dzięki spotkaniom Kobieta w Biznesie,
swoje przedsięwzięcia rozwinęło ponad 3800 kobiet z całej Polski.

Zobacz, jak wyglądały poprzednie spotkania:

Lokalizacja i Kontakt

Kraków - ul. św. Jana 2/IV

Masz pytania? Chcesz zostać partnerem spotkania? Wynająć stoisko prezentacyjne swojej firmy?
Zadzwoń abyśmy wspólnie dostosowali ofertę najlepszą dla Twojej firmy:

Monika Maciąg tel. 536 480 864 -jeśli nie odbiera, oddzwoni 🙂

Julita Kozioł: 604 190 700