Zarejestruj się

Najbliższe wydarzenie:

Czwartek 28.10.2021 godz. 17:00-21:00

Zacznijmy od "Dlaczego"..


Dlaczego warto z nami być?


Projekt „Kobieta w biznesie” powstał w październiku 2016 roku. Od tego czasu uczestniczyło w nim ponad 3800 kobiet na terenie całej Polski, kobiet, które cenią jakość, rozwój i proaktywność.
KOBIETA W BIZNESIE to spotkania dla przedsiębiorczych kobiet bogate w:

 • Środowisko ambitnych, przedsiębiorczych, wiedzących do czego zmierzają kobiet.
 • Pozytywną atmosferę w miejscu pełnym designu i samochodów najwyższej jakości.
 • Wartościowy czas spędzony z dużą dawką motywacji do dalszego działania.
 • Inspirujące rozmowy, które przeradzają się w długotrwałe przyjaźnie lub owocne biznesowe kontrakty.

Program wydarzenia

17:00-17:15 Rozpoczęcie i przywitanie gości

17:15-18:00 Networking- 30 sekund dla każdej Uczestniczki (niezobowiązująco) na przedstawienie siebie

18:00-18:30 Prelekcja marketingowa: Linkedin -O tajnikach najskuteczniejszego portalu biznesowego na świecie.  – Sylwia Kupiec Właścicielka Shine on Agency

Jak prowadzić konto na Linkedin aby zwiększyć rozpoznawalność i odnieść sukces? 10 kroków do stworzenia mistrzowskiego profilu. O tajnikach najskuteczniejszego portalu biznesowego na świecie. Dowiesz się, jak stworzyć i wypromować Twoją markę osobistą na LinkedIn.

18:30-19:00 Biblia Efektywności - czyli metodologia Kaizen w biznesie - Aneta Wątor

Myślą przewodnią Kaizen jest ciągłe ulepszanie życia we wszelkich aspektach. To przede wszystkim nieustanna poprawa wydajności, maksymalna eliminacja marnotrawstwa oraz skuteczne rozwiązywanie wszelkich problemów. To nie tylko sposób myślenia i zarządzania, ale także odpowiednia metoda komunikowania się.

19:00-19:50 Przerwa kawowa na networking i zapoznanie się z Uczestniczkami wydarzenia

19:50-20:10 Historia marki Porsche. Krótki wywiad inspirujący kobiety do przedsiębiorczości

20:10-20:40 Inspirownia: Nauka chodzenia na szpilkach. 5 zasad poruszania się z gracją w szpilkach. Beata Charkiewicz - Akademia Szpilek 

Dzięki kilku sprawdzonym sposobom poruszania się na szpilkach poprawisz postawę i sylwetkę. Wykorzystasz szpilkowe triki modelek. Zadbasz o komfort i zdrowie stóp.


20:40-21:00 Motywacja: Sprawdzone sposoby na motywowanie się do działania w biznesie i "biznesowe słowa mocy" - Aneta Wątor

21:00-21:14 Wywiad z prelegentkami. Odpowiedź na pytania zadane przez Uczestniczki. Zakończenie wydarzenia

 

Dzień później, w piątek, spotkanie dla Uczestniczek VIP:

Piątek 19:00-22:00 KOLACJA VIP MASTERMIND dla Uczestniczek z biletem VIP.
Kameralna kolacja z rozmowami "nie tylko biznesowymi". Chcesz nawiązać współpracę z prelegentkami? Poznać je bliżej? Ta opcja jest dla Ciebie.

Prelegentki:

Aneta Wątor

Pomysłodawca i organizatorka wydarzeń Kobieta w biznesie od 2016 roku. Praktyk i trener metodologii kaizen. Przedsiębiorcza Polka, na co dzień związana z branżą deweloperską. Prokurent LV Development. Autorka książek. Znana z pełnych energii wystąpień publicznych. Ambasadorka marki Nivea, przy kampanii Nivea Hydra Skin Effect -Uwolnij swój wewnętrzny potencjał. W mediach społecznościowych w niezwykle interesujący sposób dzieli się energią, wiedzą i świadomością życia. Wiedzę o Kaizen i Lean czerpała między innymi ze studiów MBA, studiów podyplomowych Kaizen na KAIZEN Institute Polska oraz Instytucie Organizacji Systemów Produkcyjnych Wydział Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej, oraz licznych szkoleń i wdrożeń obu metod w fabrykach produkcyjnych.

Sylwia Kupiec

Właścicielka agencji social media Shine On Agency , która z dużym powodzeniem pomaga swoim klientom lśnić w sieci, a konkretnie w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest czy Twitter. Jest również konsultantką marketingu online i szkoleniowcem. Edukuje i pokazuje przedsiębiorcom, jak za pomocą mediów społecznościowych mogą stworzyć niepowtarzalny wizerunek swojej firmy lub marki, zwiększyć sprzedaż jej produktów lub usług i zbudować wokół niej lojalną społeczność. Jest współautorką jednej z najgłośniejszych akcji wiralowych w Polsce, której efektem było zebranie 6 tysięcy zdjęć od ludzi ze wszystkich kontynentów na świecie, wsparcie celebrytów, sławnych sportowców i polityków, przeszło 50 wywiadów i wystąpień w mediach tradycyjnych, takich jak gazety, radio i telewizja, a w tym w „Dzień Dobry TVN” , czy „Główne Wydanie Wiadomości”.

Beata Charkiewicz

Psycholog z wykształcenia z doświadczenia modelka. Pomysłodawczyni Akademii Szpilek. Pomaga opanować sztukę kobiecej autoprezentacji, ucząc m.in. pewności siebie oraz poruszania się z gracją na obcasach. Jako wysoka nastolatka szpilek unikała jak ognia, czuła się w nich za wysoka i niezgrabna. Z czasem zaczęła pracować jako modelka, więc musiała opanować szpilki do perfekcji. Wielogodzinne pokazy czy długie pozowanie na ekstremalnie wysokich obcasach stały się jej codziennością. Chodziła po wybiegach dla takich marek jak Triumph, Kazar, Guess i wielu innych. Gdy opanowała odpowiednią technikę, zakochała się w szpilkach. Chętnie podzieli się z Tobą wiedzą, doświadczeniem i pasją do szpilek. Pomoże Ci odkryć Twoją wewnętrzną siłę, która będzie widoczna nie tylko w sposobie poruszania się na obcasach.

Zdobądź wiedzę i motywację do pracy na własny sukces. Zainspiruj się do dalszego działania. Spędź miło czas w gronie ambitnych i przedsiębiorczych kobiet.

Zdecydowana? Kup bilet teraz (ilość biletów ograniczona):

CENA WZROŚNIE ZA:

Bilet BASIC

W cenie otrzymujesz:

 • udział w całym wydarzeniu
 • przerwy kawowe
 • miejsce w sektorze BASIC

*Zastrzegamy sobie prawo do selekcji uczestniczek.

Bilet VIP

W cenie biletu otrzymujesz:

 • wartości podane w bilecie Basic oraz:
 • miejsce VIP w pierwszym rzędzie
 • kolację z gośćmi specjalnymi dzień po wydarzeniu od 19:00 (cena zawiera posiłek i napoje bezalkoholowe)

*Zastrzegamy sobie prawo do selekcji uczestniczek.

Kup bilet teraz

Czujesz, że jesteś jedną z nas? Daj się poznać, zainwestuj czas w wartościowe relacje. Czekamy na TAKIE Kobiety!

Co zyskasz?

Kobieta w Biznesie to jedyne wydarzenie w Polsce, tylko dla kobiet, na którym otrzymasz szansę nawiązania korzystnych relacji biznesowych i inspiracji do rozwinięcia biznesu.

 • Wiedzę!

  Dzięki niej szybciej zwiększysz swoje zyski i osiągniesz zamierzone cele!

 • Ambitne Znajomości

  Poznaj ODPOWIEDNICH ludzi z którymi możesz współpracować!

 • Motywację do działania

  Odbierz solidnego kopniaka energetycznego!


Dołącz do wydarzenia na Facebooku:

Wydarzenie FB KRAKÓW

Opinie

Spotkania Kobieta w Biznesie są pełne inspiracji, wiedzy i pozytywnej energii. Przyciągają wspaniale uczestniczki, przez co networking jest wartościowy. Dzięki profesjonalnej organizacji wszystko dopięte jest na ostatni guzik. Serdecznie polecam!

Monika Sroczyńska
Monika Sroczyńska

Było pięknie, było wspaniale, było uroczyście. Te spotkania są bardzo wartościowe. Przyszło bardzo wiele kobiet, dużo było radości, świętowania życia. Zapraszam na kolejne spotkania, naprawdę warto. Trzeba wpisać daty w kalendarz i po prostu się stawić. Ja mam takie powiedzenie: "jedyne co masz w życiu do zrobienia to się stawić, więc staw się na to spotkanie."

Ewa Foley
Ewa Foley Ceniona promotorka pozytywnego życia, charyzmatyczny trener rozwoju osobistego.

Spotkania Kobieta w biznesie to świetne miejsce, gdzie można poznać inspirujące osobowości oraz wspaniale spędzić czas. Liczne osiągnięcia i widoczne kroki w rozwoju, jakie stawia główna prowadząca spotkania potwierdzają, że wiedza, którą przekazuje innym ma swoje odzwierciedlenie w praktyce. Zdecydowanie polecam te spotkania wszystkim kobietom, które szukają rozwoju i inspiracji.

Zofia Krokiewicz
Zofia Krokiewicz

Podczas networkingowo-biznesowych spotkań, Kobieta w Biznesie, jest miejsce na przedstawienie  siebie i swojej działalności na forum jak i na wysłuchanie interesujących, konkretnych prelekcji oraz rozmów z kobietami przedsiębiorczymi, które chętnie dzielą się swoim doświadczeniem biznesowym Jest też przestrzeń na rozmowy kuluarowe. Wszystkie spotkania przebiegają w przyjaznej i luźnej atmosferze.  Zdecydowanie zachęcam do przyjścia na kolejne spotkanie Kobieta w Biznesie, które odbędzie się w Twoim mieście!

Beata Promaszek
Beata Promaszek

Do tej pory, dzięki spotkaniom Kobieta w Biznesie,
swoje przedsięwzięcia rozwinęło ponad 3800 kobiet z całej Polski.

Zobacz, jak wyglądały poprzednie spotkania:

Lokalizacja i Kontakt

Salon Porsche Centrum Kraków w Krakowie przy ul. Jasnogórskiej 109

Masz pytania? Chcesz zostać partnerem spotkania? Wynająć stoisko prezentacyjne swojej firmy?
Zadzwoń abyśmy wspólnie dostosowali ofertę najlepszą dla Twojej firmy:

biuro@kobietawbiznesie.pl tel. 604 190 700 Julita Kozioł